Ankalex Avukatlık Ortaklığı

Biz Kimiz

AnkaLex, müvekkillerine ulusal ve uluslararası alanda hukuki hizmet sunan Türkiye’de yerleşik bir hukuk bürosudur. İş dünyasının birçok farklı alanında tecrübeye sahip 4’ü ortak olmak üzere 20’den fazla avukat ve hukuk profesyoneli ile Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Rusça dillerinde güvenilir, hızlı ve etkin hizmet sunmaktadır.

AnkaLex, başta ticaret hukuku olmak üzere vergi hukuku, sigorta hukuku, iş hukuku, idare hukuku, kişisel verilerin korunması hukuku, enerji hukuku, ceza hukuku (ekonomik suçlar), uluslararası tahkim, icra iflas (konkordato) alanlarında hizmet vermekte, büyük ve orta ölçekli şirketlerin tüm hukuki ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılayarak verdiği danışmanlık hizmeti sayesinde uyuşmazlıkları doğmadan engellemektedir.

AnkaLex, sahip olduğu kurumsal tecrübesi, alanında uzman avukat kadrosu, ulusal ve uluslararası alandaki geniş bağlantıları ile ihtiyaç duyulan profesyonel hukuk ve danışmanlık hizmetlerini çağa uygun, efektif ve çözüm odaklı bir şekilde sunmaktadır.

Hakkımızda-2