Yasal Uyarı

Sayın Ziyaretçiler,AnkaLex Avukatlık Ortaklığı (“AnkaLex”), müvekkillerine ulusal ve uluslararası alanda hukuki hizmet sunmaktadır. AnkaLex tarafından www.ankalex.com.tr/ (“İnternet Sitesi”) ve/veya sair platformlarda paylaşılan her türlü bilgi, belge ve açıklamalar hali hazırdaki müvekkiller, iş veya staj başvurusu yapmayı düşünenler, çalışma arkadaşlarımız ve ilgilenenlerin yararlanması için bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.

İnternet sitesinde yer alan bilgiler hukuki mütalaa veya tavsiye değildir. Herhangi bir şekilde hukuki görüş olarak kullanılmamalıdır. Bu site ve içerdiği bilgiler kesinlikle avukat-müvekkil ilişkisi kurmak amacı ile düzenlenmemiştir.

İnternet sitesinde yer alan bilgiler, mevzuatta yapılan değişikliklere bağlı olarak güncelliğini yitirebilir ve yürürlükte olan yasal gelişmelerin son halini yansıtmayabilir. Bu nedenlerle, ziyaretçiler yetkili kişilerden hukuki danışmanlık almaksızın sitedeki bilgilere dayanarak hareket etmemelidirler.

AnkaLex, bu sitede yer alan bilgilere, metinlere ve yayınlara dayanılmasından dolayı sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi, Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kuralları ve ilgili mevzuatına bağlı kalınarak ve ilgili mevzuatla reklam yasağına ilişkin düzenlemelere uygun olarak hazırlanmıştır. Bu internet sitesi kendisi, logosu ve içeriği, reklam iş geliştirme ve benzeri amaçlar ile kullanılamaz. Bu internet sitesine link yaratmak yasaktır.

Dijital haberleşme araçları (e-mail, faks vb) ile AnkaLex’e gönderilen herhangi bir bilgi veya bu İnternet Sitesi vasıtasıyla AnkaLex ile irtibat kurulması, hukuki hizmet talep edilmesi veya hukuki işlem talimatı verilmesi AnkaLex ile avukat – müvekkil ilişkisi kurmaz.

İnternet Sitesi’nde ve sair platformlarda yer alan bilgiler, belgeler, açıklamalar, görseller, tercümeler, makaleler ve sair unsurlar ile İnternet Sitesi’nin tasarımında kullanılan metinler ile İnternet Sitesi’nin içeriğinin tüm telif ve yararlanma hakları münhasıran AnkaLex’e ait olup AnkaLex’in izni olmaksızın kullanılamaz.